Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
22.5.2025 v 7:55
#189193
Zlatka
Jak by vylepšila fotku ,kdybych vyfotila jak na mě v tý vaně sedí,ani nechci vědět
😀 😀 😀
tak fakt ty vazby máš třeba s kohoutem (Lojza),atd,ostatní nemůžeš.
no, právě, já bych to nedokázala, pojmenovat, radovat se, jak to roste, jak s tomu daří a mít vědomí, že to zabiju, to by mi nešlo. Takže vím, že chovat nic nemožu. krom těch slepic, který to budou mít jak wellness.
černej čaj
Taky se snazim dost davat kvasnice
no já bych taky ráda, ale ………prostě teď si nejsem schopná vůbec si na to vzpomenout! Bych si dala facana.