Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
22.5.2025 v 5:06
#189178
Brut
To je dobře že je ti líp.
Já už nic chovat nemůžu,dřív jsem vykrmila,zpracovala,(zabít mi musel vždycky někdo jiný),dneska bych nemohla už vlastní zvířectvo poslat na smrt, když přežiješ několikrát vlastní,koukáš na to jinak.Už bych doma měla všechno na dožití.Vegetarián nejsem,nebudu,ale o původu masa radši nepřemýšlím.
Ale na ten život se zvířaty vzpomínám,i když byl člověk občas na infarkt.
Jináč zdraví smetáci zrzaví?