Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189174
Kimi

    Dnes jsem potřebovala do města, tak jsem naplánovala venčení v zámeckém parku. Pár lidí posedávalo po lavičkách, partička rodičů s malými dětmi si rozložila deku na trávník. Když jsem doma na Betynce odchytla dvě ještě nezakousnutá klíšťata, při pomyšlení na ty děcka na trávě mně poněkud zatrnulo. No, třeba použili něco proti klíšťatům, já si teda stříkám boty a okraj nohavic repelentem. Na netu jsem narazila na nabídku bylinkové směsi ve formě peletek, která by měla odpuzovat klíšťata. Rozmýšlím nákup, ale co když si pak klíšťata oblíbí mě?
    Ta směs obsahuje mimo jiné pivovarské kvasnice, vzpomněla jsem si, že kdysi, když ještě nebylo tolik repelentních přípravků, jsme je psům do žrádla přidávali, aby klíšťatům nevoněli.