Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189173
brut

    Zdravicko vespolek,
    super, Brutici je lip? ? Na jednu stranu dobry, ze ten pan ma jen bisonka. Majitelum tehle prcku dycky rikam, ze kdyby meli rtw, vychovavali by je jinak. Malej pes = porad pes. Ruzice by takovyho skrcka prekousla vejpul hned, teda venku nekde, na zahradu by ho ani nepustj.

    Ani mi nemluv.. Ja z nej byla na mrtvici a Clov z ty jeho mysi taky. Ona ma rada maly psy, ale pokud jsou moc orachly, tak to ceni zoubky. Jenze tahle potvurka byla splachovaci a porad na Clo skakala, honila ji.. A to jsem jeste zjistila, ze po ni nesbira bobky, takze moje nastvanost byla o to vetsi. Divil se, kdyz jsem mu rekla, ze by bylo vhodny, kdyby po ni bobek sebral. Pry nema pytlik a nevi, kam by to vyhodil. Takze jsem mu dala svuj a ukazala na kontejner, ktery byl cca 3m od nas.
    Vubec se nedivim, ze lidi nadavaji, kdyz tohle vidis…