Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
21.5.2025 v 6:46
#189134
bože my si snsd budeme muset pořídit kočku,nebo nevím,
včera jsem šla v noci ze psama a jak je velká brána co dělí dvůr a zahradu,tak šramot a potkani jak kráva se šli živit do kočičích krmítek co jsou na zdi-fuj…