Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 14:10
#189121
Zlatka
Tak ted kdyz blbe slysis si je pridit uz zas muzes, ne? 😀
Petrs01
Nepoznavam = nikdy sem nevidela 😀
Urcite sem tam nebyla ale nektery mista poznam i bez toho ale toto teda je zahada pro me:)