Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 13:48
#189120
PetraK
Tak vejce i samotná perlička jsou fakt dobrý, někdo je pořizuje,že právě tím hnusným řevem vyhánějí škůdce. Měla jsem barevný a bílý, jenže té fakt makej řvoucí páv.