Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 11:49
#189108
Zlatka
tjo vidíš, já bych jako hospodářská lajka nečekala, že takovej buřt a tank těžkotonážní, jakým pro mě krocan je, se vůbec odlepí od země, natož na střechu. Že slepice, husa, kachna – Okáčko, ale krocan? To byl snad letec kosmonaut ne? 😀
Co perličky- povídej.