Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 10:52
#189100
Zlatka
ak lítaly,tak jednou přiběhl kluk,husy sedí na dubu.Já vylítla,apríl.
😀 😀 😀 to je pako! Úplně jsem si to představila. A uletěly někdy úplně? Landeská je krásná. A vidíš, já myslela, že husa pro lišku není tak snadná kořist.
Petrs01
supr, pošli, zatím máme čas.
- Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem PetraK.