Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 10:35
#189099
PetraK
Jj,měla jsem český husy,bílý,měla jsem i landeský,pak velkou labutí,povídat není co,snad jak lítaly,tak jednou přiběhl kluk,husy sedí na dubu.Já vylítla,apríl.
Ty velký mi odkráglovala liška.