Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189099
Zlata

    PetraK
    Jj,měla jsem český husy,bílý,měla jsem i landeský,pak velkou labutí,povídat není co,snad jak lítaly,tak jednou přiběhl kluk,husy sedí na dubu.Já vylítla,apríl.
    Ty velký mi odkráglovala liška.