Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
20.5.2025 v 7:49
#189083
Jo a Brůti – pátek sobota a neděle mají být ešče hodně studený rána – v neděli v pět ráno nejhůř kolem tří stupenců max. Pak už půjdou ranní teploty nahoru, takže snad pak konečně bude moct člověk vyrazit ten plevel do světa. Ale!! Já už mám tři červený jahůdy!!