Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189080
Petrs01

    monstr pamatniku

    Tam jsem poslala muže, ta silnice je tam hnusná a nechat se tam převízt autem a zase zpátky mi přišlo pitomý. Jiná cesta k němu moc není a je to škoda, zajímavý místo.

    Já už ty trasy šla, takže fotit stejnej kostel/křížek/… podruhý mi prostě přijde nesmysl. Tak jsem fotila hlavně ty kýče. A slepýše. Teda ty už pak taky ne, bo co s desátým slepejšem. A cesty. Hmmm, mrknu, jestli bychom nedali ještě sadu cest, i když tam jsem se snažila hodně krotit (fotka „zelený tunel po stodvacáté“ taky úplně nebaví)