Odpověď na: Kecací předjaří 2025 Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025 19.5.2025 v 20:15 #189069 Petrs01 brut wrote: umyt okna k nam? Tak já je meju tak jednou za měsíc. Prý jsem úchyl, ale já nesnáším, když se podívám z okna a NEVIDÍM.