Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189058
cernej caj

    PetraK
    pointa neni psat, protoze je to placeny, ale ze lidi, co radi ctou tvuj web a radi na nej chodi ti budou chtit prispet na provoz i za to, co si u tebe uz precetli.

    takze spis proste pro lidi, co by radi prispeli ale doted nemeli moznost jak. Protoze jako ty treba rada nekomu koupis kafe na nadrazi, tak nekdo jiny by treba rad prispel na provoz. Protoze ty vlastne neco tvoris, venujes tomu hromadu casu i pro ostatni, ale komplet financni zatez je na tobe a jasne, ze s tm do toho clovek jde, ale bylo by prijemny si nemuset vybirat, jestli tenhle mesic zaplatis za web nebo budes tyden bez vecere 😀

    Petrs01
    tak kapybara :D:D