Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189054
PetraK

    černej čaj
    aby pak ale clovek si enedal kvuli par koznym syovkam cely priznani sam.

    ono pak by to třeba pro mě byl taky závazek, kdyby to někdo financoval, já se takhle snažím psát co nejvíc, aby ti kdo jsou zvyklí, měli co číst, protože se těší. Ale asi by mi nešlo psát, kdybych věděla, že je to placený, to už by mi přišlo jako závazek. Jako jo, času tomu člověk věnuje hodně, to je fakt. Spíš, ale to bych nesměla být proti reklamě 😀 😀 vyhovovalo, kdyby to financovala reklama. Ale zařekla jsem se, že Zrzavce neprodáme. Vadí mi, jak furt na člověka vyskakuje reklama a jsem ráda, že tohle je místo, kde o ni člověk rozhodně nezavadí.