Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189045
PetraK

    černej čaj
    hele já to taky děfče nevim, páč já jsem ta co byla naštvaná a jen unavená. Já prostě ráno nefunguju. naučila jsem se i díky ohařům, tam se nepočítá s tím, že někdo se probudí a bude rovnou nas…štvanej – resp. unavenej. Musí být veselej i kdyby na chleba nebylo, páč ti čokli jaksi nechápou.