Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
19.5.2025 v 13:17
#189045
černej čaj
hele já to taky děfče nevim, páč já jsem ta co byla naštvaná a jen unavená. Já prostě ráno nefunguju. naučila jsem se i díky ohařům, tam se nepočítá s tím, že někdo se probudí a bude rovnou nas…štvanej – resp. unavenej. Musí být veselej i kdyby na chleba nebylo, páč ti čokli jaksi nechápou.