Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189036
PetraK

    Kimi
    Já jsem noční tvor, ponocování mi nevadí
    jojojo, mám to stejně, vyhovuje mi mít to pootočený. ne úplně, ale trošku jo. Když jsem chodila na tu brigádu do pekárny , moc jsem toho pak nenaspala, páč byly ty prázdniny a bylo zapotřebí žít! 😀