Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
19.5.2025 v 12:07
#189036
Kimi
Já jsem noční tvor, ponocování mi nevadí
jojojo, mám to stejně, vyhovuje mi mít to pootočený. ne úplně, ale trošku jo. Když jsem chodila na tu brigádu do pekárny , moc jsem toho pak nenaspala, páč byly ty prázdniny a bylo zapotřebí žít! 😀