Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
19.5.2025 v 11:55
#189031
černej čaj
nekdo si stezoval ze nema doma moc much. tak nabizim za odvoz masarku.
ajo! 😀 enem nevim, ešivá se vyplatí při životnosti masařky pro ni zítra jet 😀