Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
19.5.2025 v 10:59
#189018
PetraK
ja jsem to jen precetla, na fotky jsem se nedivala 😀
tak prasata ja potkavam bezne, ale teda na delsi vzdalenost, tohle bylo fakt na par metru
ja preventivne nehlucim, myslim, ze clovek nadela hluk i jak jde a slysej ho a zdrhnou