Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
cernejcaj
Maya
kaleni je oboje dohromady, chlastas a ponocujes
přéésně! a ty rána potom. Brigádu v pekárně, jsem za kalbu nepočítala, i když teoreticky taky součástí byla, páč tam chodil člověk pro ty prachy, aby si mohl něco koupit a……taky kalit 😀 takže jak říká strejda Albert – šécko je relativní 😀
Maya
to jsem si říkala taky s tím bobřím mlíkem. Možná je to blbě napsaný, myšleno, že se blbě shání, tedy musí nahradit a to už nedodali. A nebo čepujou někde v jiný záchranný stanici???? Ty ses ale koukat neměla! 🙂
Blbá, pěkně blbá situace, když člověk nemá kam a co, brrr.
Mně je to hlučení i blbý v tom lese, páč tam má být člověk zticha, ale jak jich je čím dál tím víc, tak jsou úseky, kde proti svýmu přesvědčení tiše nejsem.