Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#189011
cernej caj

    Ono byko za plotem ale na prvni dobrou sme sw lekli vseci:D

    Pac asi 3m od cesty, ale pak sme si vsimli plotu:)

    PetraK
    Parkrat sem byla v hospode a dala si treba 2 maly piva a nejak rozumne sla domu (treba do 22h vecer uz doma).
    Parkrat sem taky byla na gymplu na diskotece a to sme chodili dom k pulnoci pesky asi 4km z ty vesnice ke kamaradce domu, ale vzdy bez alkoholu, ale podle me kaleni znamena chlastani a ne to, ze prijdes domu pozde vecer.

    Z brigady sem jezdivala taky bezne k pulnoci z odpoledni smeny ktera byla do 22h, to sem se vic nachodila domu pozde z brigad nez z chvilky v hospode:D