Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
19.5.2025 v 8:25
#189006
MirkaD
fuj prase :D, to me vydesilo minulej tejden kdy jdu rano na autobus a hned za kerikem u silnice chrochtani a funeni, to sem fakt mela bobky ze to bude nejaka svine s mladejma