Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Maya
no ja pak vytuhla na me celkem brzo vecer, uz kolem pulnoci, takze v nedeli rano uz dobry
jojo, to se to už srovná, já pak byla taky cajk. Překvapilo mě to tehdy po tom koncíku, že jsem fakt dokázala nespat nějakejch asi 35, možná 36 hodin a fungovat na pohodu 😮 . To bylo zajímavý se pozorovat, jak to tělo fungá. Aji mozek právě, hlavně tam jsem čekala, že to bude v háji 😀 . Ne jako bez legrace teď, protože jsem kdysi četla knížku o spánkovým výzkumu a pak se-časem- s mozkem začnou dít věci, a já byla jak naspídovaná. Asi tím koncertem. Páč jsem se ničím nedotovala, jako třeba kamarád řidič redbulem.
Jo člověk má za sebou dost probdělejch nocí. si pamatuju, jak jsem pak seděla v kanclu a usnutí jsem jistila tužkou v ruce, jak spadla, bylo to jasný 😀
černej čaj
Nekteri jikdy nekalili aji hodinu aji do rana:D
jako, že fakt nikdy?
jo,už je to podruhý, co se ke mně někdo v tramvaji přidružil krzevé bundu. Ona není úplně běžná, to je fakt 😀
Jee to je supers bundickou:)