Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Maya
ze kdyz si clovek posune takhle spani, ze to nadela takovou paseku
no to říkají ti, co letadlem překačujou časový pásma, že to je masakr a tělo se s tím musí srovnat.
Si tak přemýšlím………..když člověk kdysi dááávno kalil třeba do rána, jak to pak bylo se spaním, resp. právě s probuzením?? I když to asi stejně celý zabila tehdy šílená kočka 😀
Ale vlastně – my si to tuhle nedávno s tím Ramštajním koncíkem takhle nějak možná udělali? To jsme nespali nějakejch moc hodin – jdu to spočítat jelo se z práce, takže jsme vstávali v půl pátý, takže práce, cesta na koncert ,koncert a cesta domů, to jsme dorazili hodně nad ránem, takže jsme vůbec nešli spát a šli rovnou do práce a tam jsem byla překvapená, že jsem supr fungovala, jak naspídovaná, domů jsme jeli v poledne a pak padli do postelí a spali asi nějak do večera a pak normálně naskočili na běžnej režim, takže to bylo v pohodě. Mělas teda jít spát až v poledne, spát do večera a bylo by to v richtiku 😀