Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
ja v aute nikdy neusnu, asi nejakej blok, ani kdyz sedim vzadu
a to pritom v busu a vlaku to zalomim hned
no a v sobotu jsem zjistila ze u nevyspani asi zalezi i kdy se se clovek nevyspi
ja casto pres tyden spim jen par hodin, klidne 4 nebo 5 a normalne to davam
ovsem v sobotu jsem musela hodit synovce v pet rano na vlak no a protoze normalne takhle kdyz muzu chodim spat tak ve 3, tak jsem si rekla, ze nepujdu spat, odvezu ho a pujdu spat potom pred 6 a budu spat cely dopoledne, spala jsem do 12, teda 6 hodin, vic nez jidny kdyz musim vstavat doprace, ale nasledky straslivy, celej den jsem myslela, ze chcipnu, fakt by me nenapdalo, ze kdyz si clovek posune takhle spani, ze to nadela takovou paseku