Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Morgen pondělní, 3x hurá, pršíííí, nicméně lidi chodí s na*ranými ksichty, co to je jako za počasí 🙁
No nic, nebudu to raději rozebírat, je přece jedno že je sucho, „já chci teplo a slunce “ 🙁
Brut
zub 🙁 ty si to teda vybíráš.
Hlavně žádný skoky, odpočívej, ty nemoci jsou teď tak nějak dlouhodobější 🙁
E těmi žaluziemi jde tak o to jaká firma jí dělala ty sítě, tohle by se muselo všechno sundat, no nějak se mi do toho nechce.
Jasný, že kočky jsou šplhavky, nicméně ten jeden matroš na ty závěsy mi nepřišel, že by se mohli zadrápnout. No uvidíme, ono ty venkovní žaluzie to bude taky dost pálka.
Jo bude teplo v HR? Já to počasí moc nesleduju, jezdívali jsme v červnu a docela to šlo, jsem hlavně ráda, za tu chladnější vodu.
Ano to moře je nevyzpytatelné jak se změní počasí, příjde studený proud.
Kimi
pořád nechápu, že se někteří jedinci neobejdou bez ohňostroje 🙁