Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
18.5.2025 v 12:01
#188915
PetraK – nové slovo progaučovat. Ano, ano, to je u mých pejsků obvyklé. Podoby tohoto slůvka používám běžně, proto tu taky je Kimin gauč. Mám i soubor obrázků Gaučink a relax. Synek na tento termín i kdysi doplatil sníženou známkou ze slohové práce, která měla být o domácím zvířátku. Psal, že jezevčice Dulinka je gaučák. Na rodičáku jsem pak paní učitelce vysvětlovala, že mezi pejskaři psy dělíme na bouďáky, t.j. ty, co jsou venkovní a bydlí v boudě, a gaučáky, t.j. ty, co bydlí doma a většinou se válejí na gauči.
