Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188914
brut

    Denny

    Takze vas ceka cesta do Chorvatska. Jestli bude to pocasi pokracovat tak, jak ho hlasi, tak se tam upecete. U nas bude zima a v jiznich statech hlasi na pristi tyden teploty okolo 30st. Pred lety jsem byla v Chorvatsku v druhe pulce cervna a prvni 2 dny bylo more po bourich studene. Vyrostla jsem u Vltavy, kde mame v parnem lete teplotu vody okolo 14 st, takze na me to bylo teple, ale lidi cekali vodu teplejsi. Postupne se more ohralo a kdyz jsme odjizdeli, tak bylo uz jak kafe…

    Maya , Cajik, Petrs01
    Mate pravdu, kazdy slysi jinak a co pro jednoho je prijatelne, tak pro druheho nikoli. Ja blbe slysim, takze nektere zvuky jsou pro me neslysitelne, ale treba pisklave tony a podobne frekvence slysim velice dobre.
    Co se tyka zvuku klimacky, tak je nejlepsi, pokud si to clovek zazije na vlastni kuzi alespon ve dvou chvilich – pres den, kdy je doma i venku bezny ruch a pote vecer , kdy je ticho. Ono neco jineho je, kdyz clovek stoji primo u ni nebo o 2m dal.
    U nas bezi v podstate celorocne. A ze bezi, to kolikrat navstevy poznaji az u nas, podle proudu vzduchu. Jinak ji pry nevnimaji, kdyz k nam vchazi a pres zavrena okna slyset neni. Teda, ted mluvim o te nove, ta stara venku slyset trochu je – huci.

    Co se tyka zaluzii nebo podobnych vychytavek, tak jsme si taky prosli martyriem. Kdyz jeste zila Svii, tak nam znicila zaclony a pozdeji i zavesy ( prestala s tim az nekdy okolo 10let). Zaluzky ji nezajimaly, ale museli jsme mit retizky pripevnene na okne. Jak byly na volno, tak mela tendenci si s nimi hrat a nicit je.

    Predokeni zaluzie si moc preji, alespon na nektera okna. Ale museli bychom zmensit plochu oken a tim i trochu unrat svetla. Tak zatim vahame.

    Denny
    Kamaradka ma sit na okne proti kockam a zaroven predokenni zaluzie. Rikala, ze zadala pozadavek a pry s tim nebyl problem. Jen to musis rict hned, aby s temi par mm pocitali pri vyrobe. Ale pokud nebudete menit okno , tak pocitej s tim, ze kaslik ti nahore udela takovou hranu a jednak je v okne videt, ale ubere mirne svetlo. Nicmene, kdybych mela doma kocicky a potrebovala zastineni ( nemela bych zavesy nebo se neosvedcily – mrsky je maji rady na splhani ), tak bych ty predokenni rolety zvolila.