Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
18.5.2025 v 9:27
#188913
Zdravim vespolek
Hlasim, ze je mi sice lip, ale rano jsem se vzbudila a chybi mi kousek zubu ? .. kde je, netusim, ale jsem opravdu moc „nadsena“ z predstavy, ze o nej prijdu. ? By se z toho jeden zblaznil..
Popravde receno, uz se tesim, az se ustali teploty. Porad stehovat ven a dovnitr rostlinky me nebavi…