Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
17.5.2025 v 22:08
#188910
Pouť teda máme zas klasicky propršenou, ale za těch pár deštivých dnů se hezky naplnil sud pod okapem. Pěkně jsme zmokly i při odpoledním venčení. Večerní ohňostroj jsme s Betynkou přežily, ležela na gauči, ani oko neotevřela.?