Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188910
Kimi

    Pouť teda máme zas klasicky propršenou, ale za těch pár deštivých dnů se hezky naplnil sud pod okapem. Pěkně jsme zmokly i při odpoledním venčení. Večerní ohňostroj jsme s Betynkou přežily, ležela na gauči, ani oko neotevřela.?