Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
17.5.2025 v 20:50
#188908
No tak bezva, ze hodnoty u Dafci stejny, ne horsi! A neres uz nejaky vypnuti se v aute, stejne jako porad nejaky, ze musis sem psat jen optimisticky. Nejaky tvy vyhoreni – nezminovala si, ze neco zkousis bez prasku? Jestli si myslela sebe, snad si to mela predem nejak schvaleny a nedelas hokusypokusy.
Jinak 3 psi prochazky, ste se meli, tu bylo tak hnusne (zima, vichr, pak i prisel dest), ze cokle jsem vykopavala jen na zahradu.