Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Fifi-no,Dafi štítka dobrý,tak zůstává na současným dávkování…..
dnes jsem jim rozmařile dopřála 3 vycházky-krátkou před veterinou,pak
dopoledne kolem koníků s přinášením předmětů a k večer za polama,jen kousek,aby se vyvenčily a já se prošla před cvičením,
večer pořádně vyčesat Dafču-a mám v tv POLDU..
asi radši zůstanu u popisu vycházek a ýletů jak to tak sleduju….:-(
ale jinak-nespím pořád v autě,jen občas a chvilku,většinou se totiž kochám,sleduju provoz a dokonce hlásím když jede auto po silnici!!
fakt jsem několikrát Martinovi řekla-bacha!!!auto!
ten pátek se mě nechtělo prostě mluvit a nic,protože-jsou 2 můžou kecat spolu a já budu sbírat síly na debatuu na výletě,po výletě,a atd…,
ale jelikož mi po minulé sobotě už prostě došly síly…tak se uvidí jak to bude dál s výletama,holt někdy se i ucho utrhne…..
a u mě asi vyhoření…..