Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188907
MirkaD

    Fifi-no,Dafi štítka dobrý,tak zůstává na současným dávkování…..
    dnes jsem jim rozmařile dopřála 3 vycházky-krátkou před veterinou,pak
    dopoledne kolem koníků s přinášením předmětů a k večer za polama,jen kousek,aby se vyvenčily a já se prošla před cvičením,
    večer pořádně vyčesat Dafču-a mám v tv POLDU..
    asi radši zůstanu u popisu vycházek a ýletů jak to tak sleduju….:-(

    ale jinak-nespím pořád v autě,jen občas a chvilku,většinou se totiž kochám,sleduju provoz a dokonce hlásím když jede auto po silnici!!
    fakt jsem několikrát Martinovi řekla-bacha!!!auto!
    ten pátek se mě nechtělo prostě mluvit a nic,protože-jsou 2 můžou kecat spolu a já budu sbírat síly na debatuu na výletě,po výletě,a atd…,
    ale jelikož mi po minulé sobotě už prostě došly síly…tak se uvidí jak to bude dál s výletama,holt někdy se i ucho utrhne…..
    a u mě asi vyhoření…..