Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188906
Fifi

    O cem se tu porad dohadujete, smarja. 🙂
    Mirka psala, ze:
    no na rovinu,tešn pátek se mi nechtělo v autě komunikovat s dalším spolujezdcem,se kterým i tak trávím strašně moc času,a není to Martin…
    A on se ji pak opta, jestli nekdo taky spi coby spolujezdec? Kdyz jedou jen kousek a proste se Mirce nechce nekoho poslouchat? Mirko, naprosto te chapu, taky bych radsi delala mrtvyho brouka. A nejde to srovnavat s cestama na dalku, kazdodennim rizenim delsich tras atd.
    Jak dopadla Dafca na veterine se stitkou?

    Cernej caj
    nejlepsi sou ty co zacnou znicehonic jecet, j
    TOhle mi udelala mama vloni, kdyz mel tata zlomenou kycel a ja prijela vzit ji na velky nakupy. Pred krizovatkou najednou zarvala BRZDIIII! – ze jsem mela malem infarkt a vybourala se. Po rozdychani se jsem ji slusne upozornila, ze vnimam provoz a ona at neresi, neprepina, nejeci Fuj, takovi spolujezdci jsou nejhorsi.