Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
O cem se tu porad dohadujete, smarja. 🙂
Mirka psala, ze:
no na rovinu,tešn pátek se mi nechtělo v autě komunikovat s dalším spolujezdcem,se kterým i tak trávím strašně moc času,a není to Martin…
A on se ji pak opta, jestli nekdo taky spi coby spolujezdec? Kdyz jedou jen kousek a proste se Mirce nechce nekoho poslouchat? Mirko, naprosto te chapu, taky bych radsi delala mrtvyho brouka. A nejde to srovnavat s cestama na dalku, kazdodennim rizenim delsich tras atd.
Jak dopadla Dafca na veterine se stitkou?
Cernej caj
nejlepsi sou ty co zacnou znicehonic jecet, j
TOhle mi udelala mama vloni, kdyz mel tata zlomenou kycel a ja prijela vzit ji na velky nakupy. Pred krizovatkou najednou zarvala BRZDIIII! – ze jsem mela malem infarkt a vybourala se. Po rozdychani se jsem ji slusne upozornila, ze vnimam provoz a ona at neresi, neprepina, nejeci Fuj, takovi spolujezdci jsou nejhorsi.