Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188896
Petrs01

    nechapu

    Leze na mne spaní, můžu chvíli vytuhnout? Seš v pohodě? – buď řekne, že jo, spi, nebo očekávám, že řekne, že usíná taky a tedy je potřeba nějaké jiné řešení, než mu ještě přidat tím, že usnu vedle něj. Nemůžeš jen tak usnout – on taky ne!
    Prioritou v autě je pohoda řidiče. A rozumný spolucestující dělá vše pro to, aby řidič v pohodě byl. Jde i o jeho život, že ano. Takže pokud potřebuju aby mi řidič přežil dlouhou noční jízdu, fakt vedle něj nevyatuhnu, i kdybych mu měla zpívat (to vzbudí každýho).
    Není-li spolucestující, musí se snažit řidič – rádio, otevřené okýnko, zpívání, kafe, cokoliv. Já si takhle povídala s autem, když jsem jela naposledy ze závodů – dlouhá cesta tam, náročný závod, dlouhá cesta zpátky, pak jsem vyložila lidi, naložila vejce a „volvíčku, já ti tady u benzínky naplním nádrž a ty mne za to pěkně odvezeš domů, jo? Blinkr na to!“ (potřebovala jsem už jen přejet Prahu, takže nějaký odpočívání nemělo smysl)