Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188894
cernej caj

    Denny
    Prave ze hromady mikrospanku ukazuji, ze ne…

    Ja mam taky blackout zaves, jen jeden, ale prijde mi ze trochu i brani prostupu „tepla“, rozhodne svetlu brani dobre:)

    Mam.ho jen do pulky okna at ki nesviti na monitor, ale nemam cernocernou tmu, kdyz chveme resit venkovni.

    A barevne si muzes vybrat:)

    Kimi
    To jsou dobre zpravy:)