Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
17.5.2025 v 6:23
#188894
Denny
Prave ze hromady mikrospanku ukazuji, ze ne…
Ja mam taky blackout zaves, jen jeden, ale prijde mi ze trochu i brani prostupu „tepla“, rozhodne svetlu brani dobre:)
Mam.ho jen do pulky okna at ki nesviti na monitor, ale nemam cernocernou tmu, kdyz chveme resit venkovni.
A barevne si muzes vybrat:)
Kimi
To jsou dobre zpravy:)