Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Morgen,
tak já šla na chvíli do práce.
Stejně ten malej prouhatej ! Jo teď mi to docvaklo, prouhatej tam bude zakopanej kocour 🙂
Včera například šlohnul smeták skočil s ním na postel a házej prej 😀
Tak nevím, o tom že by čék neměl nigdá spát v autě s tím bych nesouhlasila,
to by pak řidiči co jezdí sami nikdy sami jezdit neměli, ne?
Mně teda jako řidiče by spíš otravovalo, kdyby furt někdo krafal vedle mě.
Myslím, že čék za volantem pozná po delší cestě, když to na něj „jde“ zastaví si na kafe, protáhne se, dýchne čerstvého vzduchu a nebo si na půlhoďky dá „20“
Maya
díky za info o závěsech, asi to bude nejlepší volba.
Kimi
je fajn, že je kámen fuč. Moje mamka s nima ěla velké problémy, dokonce i na operaci byla, Bolest neskutečná.