Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188882
Fifi

    Mirko
    zítra jdem na krev na štítku..tak su zvědavá….
    Drzim palce. Vim, ze kamoska se psem musela dodrzovat nejaky striktni pravidla pred odberem, kdy mu dat naposeld nazrat a tak. Toz at to klapne a vysledky se zlepsi, zrovna stitka jde s lekama hodne slusne u psa vychytat.
    i na krátký trasy???20minut a i když je v autě další člověk????
    Vzdyt pani domaci psala o dlouhych trasach, ne? Kdyz ty ses unavena, utahana, proc by sis nemohla zavrit oci? To te tak stve nejaka vycitka od M.? NEbo vlastne od mati asi, kdyz to tak ctu… Vyprdni se na ne, si muzes v aute delat, co chces, kdyz neblijes jak Zeryk, ne? 🙂
    Edit – co vlastne ten tvuj zlucnik? Porad dietu mas, uz se neozyva?

    Esusova
    Normální svět ešče existuje!!!
    Jo, navic jsem to z nej tahala dvema meilama, tlf a pak sms, proste no stress. 😀 Jsem nadsena, doporucovat ho nemam, ze nema cas. 😀

    Kimi
    Paradaaa, sutry jsou ksa! 🙂 Gratuluju. 🙂

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 1 měsícem uživatelem Fifi.