Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188880
MirkaD

    Kimi-no tak 3krát-hip,hip,hip,hip-huráááááááááááááááááááááááááááá
    hurááááááááááááááááá
    huráááááááááááááááá

    Čajíku-no na rovinu,tešn pátek se mi nechtělo v autě komunikovat s dalším spolujezdcem,se kterým i tak trávím strašně moc času,a není to Martin…