Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 20:12
#188880
Kimi-no tak 3krát-hip,hip,hip,hip-huráááááááááááááááááááááááááááá
hurááááááááááááááááá
huráááááááááááááááá
Čajíku-no na rovinu,tešn pátek se mi nechtělo v autě komunikovat s dalším spolujezdcem,se kterým i tak trávím strašně moc času,a není to Martin…