Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 15:10
#188858
U nás furt zima a sucho,teď jsem pouštěla smetáky dovnitř a najednou kroupy.
PetraK
Když potkáváš různá zvířata, připomnělo mi to v dávných dobách příjezd domů,na konci zídky něco velkého,koně tu ještě nikdo neměl,on to byl kozel? velikosti osla.