Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188846
PetraK

    Dennyky
    A navíc na fasádu v bytovce ti tuhle opičárnu asi nikdo nepovolí
    to je otázka no. My to normálně v paneláku měli – hromadně, někdo to nechtěl, tak si to nenechal instalovat. Kdbyby to bylo bílý, tak to rušit nebude.

    Maya
    ktery jsou kus od okna, urcite by se pod ne nejaka sit vesla
    si taky myslim

    Kimi
    nechci prudit, ale předjarně máme nakecáno až až, nebyl by čas skočit do jara, nebo by bylo lepší počkat ještě ten měsíc a skočit rovnou do léta?

    já myslím, že se to vždy nechává dojet do té doby, dokud samo fórum nenaznačuje, že už toho má dost a je přeplněný.

    Jestli bude letos pršavo, tak třeba ten randál tak velkej nebude, protože nebudou lidi?