Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188844
Maya

    Denny
    my mame v praci predokenni zaluzie, ktery jsou kus od okna, urcite by se pod ne nejaka sit vesla
    zas to ma nevyhodu, ze mezi krajem okna a zaluzii jak je mezirka, tak tam v prihodne konstelaci to slunko trochu prosvecuje, ale to by slo asi doma resit nejakym zavesem zevnitr
    blackout zavesy mam a jsou super
    cernejcaj
    no ono to huceni vnima kazdy jinak, ja treba u nas na zahrade slysim i nasi cisticku a nikdo jinej to neslysi nebo teda spis nevnima
    ja tyhle zvuky slysim hned
    takze co brut pripada OK, tobe muze znit hrozne
    to se fakt takhle neda na dalku posoudit