Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 10:28
#188844
Denny
my mame v praci predokenni zaluzie, ktery jsou kus od okna, urcite by se pod ne nejaka sit vesla
zas to ma nevyhodu, ze mezi krajem okna a zaluzii jak je mezirka, tak tam v prihodne konstelaci to slunko trochu prosvecuje, ale to by slo asi doma resit nejakym zavesem zevnitr
blackout zavesy mam a jsou super
cernejcaj
no ono to huceni vnima kazdy jinak, ja treba u nas na zahrade slysim i nasi cisticku a nikdo jinej to neslysi nebo teda spis nevnima
ja tyhle zvuky slysim hned
takze co brut pripada OK, tobe muze znit hrozne
to se fakt takhle neda na dalku posoudit