Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Tady je 7 stupňů a prší.? Déšť pro mě celkem dobrý, pod okapem se plní sud na zalévání. Pro zdejší slavnou Kopečkovou pouť je to nebeský naschvál, ale co pamatuju, bývá to obvyklé. Já často prchám někam pryč, shodou okolností bývaly v tom termínu leopardí setkání v Lužanech u Jičína, tak jsem s Korou bývala tam. S Golim jsem volila bližší destinace, vloni na Pastvinách, tam mi kuna překousala nějaké kabely v autě a ten rachot z atrakcí včetně ohňostroje byl stejně slyšet až tam.?♀️? Letos jsem se tedy rozhodla přečkat to doma, Betynka, když bude těsně vedle mě a pustím hlasitěji televizi, tak to snad přečkáme.??
Zcela O.T. – nechci prudit, ale předjarně máme nakecáno až až, nebyl by čas skočit do jara, nebo by bylo lepší počkat ještě ten měsíc a skočit rovnou do léta?