Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 8:24
#188828
PetraK
se budeš votužovat?
ne, chladnější voda mi nevadí, nemám ráda moc teplou blééé 😀
Otužování v tom pravém slova smyslu pro mě není díky arytmii.
, třebas se nějaké řešení najde, kočky a sítě má určitě hodně lidí.
no to asi jo, ale ty sítě jsou přidělané z venku na okenních rámech
a nějak se tam jako žádný jiný mechanismus nevejde :-)+
A vrtat přímo do oken by asi nebylo to pravé.