Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188828
Denny

    PetraK
    se budeš votužovat?
    ne, chladnější voda mi nevadí, nemám ráda moc teplou blééé 😀
    Otužování v tom pravém slova smyslu pro mě není díky arytmii.

    , třebas se nějaké řešení najde, kočky a sítě má určitě hodně lidí.
    no to asi jo, ale ty sítě jsou přidělané z venku na okenních rámech
    a nějak se tam jako žádný jiný mechanismus nevejde :-)+
    A vrtat přímo do oken by asi nebylo to pravé.