Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 8:01
#188825
Tak jasně, že venkovní žaluzie by byly nejvíc, tam je ale zase to ale, že tam máme sítě kočičí.
Rolety by byly fajn, ale všude jsou ty šňůrky nooo 🙂
Já snad nakonec navrhnu zatemňovací/Blackout závěsy, ikdyž jsem proti všem zbytečným lapačům prachu
https://www.mkluzkoviny.cz/blackout-zavesy-ricardo/
PetraK
jo u nás taky cholodno, i mikinku jsem měla 🙂
Jsme včera psala Nině do Chorvatska, kolik má cca moře? Prej brrr 19 😀
Roman říká, nó tak to tam nebudeš hodinu s ploutvema plovat kolem pobřeží jako loni..a já říkám, ale neboj, budu, v bazénu bylo taky před 14 ti dny 16 a fajn 🙂
- Odpověď byla upravena před 1 rokem a 1 měsícem uživatelem Denny.