Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188825
Denny

    Tak jasně, že venkovní žaluzie by byly nejvíc, tam je ale zase to ale, že tam máme sítě kočičí.

    Rolety by byly fajn, ale všude jsou ty šňůrky nooo 🙂
    Já snad nakonec navrhnu zatemňovací/Blackout závěsy, ikdyž jsem proti všem zbytečným lapačům prachu
    https://www.mkluzkoviny.cz/blackout-zavesy-ricardo/

    PetraK
    jo u nás taky cholodno, i mikinku jsem měla 🙂
    Jsme včera psala Nině do Chorvatska, kolik má cca moře? Prej brrr 19 😀
    Roman říká, nó tak to tam nebudeš hodinu s ploutvema plovat kolem pobřeží jako loni..a já říkám, ale neboj, budu, v bazénu bylo taky před 14 ti dny 16 a fajn 🙂

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 1 měsícem uživatelem Denny.