Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
16.5.2025 v 7:20
#188824
Denny
No v kanclu nehuci protoze tam mas jen vzduch ale tu kompresorovou jednotku nekde jinde (garaze, sklady, sklepy, zadji strana budovy atd)
V byte kdyz ji das nad okno zvenku a celej den sedis metr od toho okna tak to je dost k nicemu.
To chce barak a mit to na odvracene strane kde nemas okna a nebydlis tam.
Venkovni zaluzie nebo rolety. My taky chceme. Zadrzi to teplo navic jezste lred oknem a min se ti to ohreje vevnitr.
Milena mi k tomu psala mail, mzies mit zaluzie nebo rolety, rucbi nebo elektricky, chces na ne dokovaci prostor kam se seolujou at ti ve vetru nerachraji.
My chceme myslim rolety, lop stini a tlumi hluk. Ale j3ste sme to neresily