Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
My máme klimošku v kanclu, ale moc jí nepouštíme, páč mně je pořád vedro a Zuzce pořád zima.
Když už se pustí, tak je tichá. Takže mě ne*ere 🙂
Ale Roman chce koupit větrák na léto domů a ten by mě teda …hodně.
Taky přemýšlíme nad tím, jaké zvolit žaluzie, aby se na ně ten blonďatej andílek nevěšel a nekousal šňůrky 😀
Máme okna na východ a do 12 ti tam svítí.
Čajdo
netrvá to dlouho, kytí zvládnu i za odpoledne 🙂
Ale tak mě napadá, ikdyž je to brzo, tak v září jedeme do Trenčína, myslím 12.9. tak by asi bylo nejlepší ti to přivézt, kytí sice cestu přežila, ale nikdy nevíš.
Ano workshop měl být fotící, navíc se pan Čejka stará o hnízdící sokoly v Českosaském Švýcarsku atakže by to pro mě bylo zajímavé i s vyprávěním.
Na dovču jedeme příští sobotu 🙂