Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188816
cernej caj

    brut
    a jakou mate klimatizaci?

    no my nemame zadnou, ale co vidam ty mobilni nebo se meli ve stare praci, tak to hucelo desne celou dobu, co to jelo…

    nevim jak to myslis, ze auto huci vic? jakoze kdyz huci motor, tak to huci vic nez klimatizace? ono ale stejne nic moc kdyz se clovek musi soustredit a metr od hlavy by mu celej den jelo nastartovany auto… me teda vzdycky vzbudi, kdyz tu nekdo pred domem startuje nebo zastavi s rozbehlym motorem pred barakem.

    A i to dost rusi pres den.

    A kdo by se nudil, treba marodi 🙂

    tak am tento tyden takovej pocitacovej, z prace do „prace“ a myslim, ze kolem 30h uz sem na tom od soboty ztravila a zitra odpoledne za odmenu ibisy v arboretu mendelky 🙂

    Vokolo Moravy – díl 4., den 8 – 10, duben 2025