Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
15.5.2025 v 18:33
#188815
Fifi
Moc dekuji za pranicko… Bohuzel, chorubka usedla na prudusky, takze jeste ke vsemu chrchlam jako tuberak. Ale snad do konce tydne budu fit. Pristi tyden musim hlidat mrnavku…
Cajiku
Moc Ti dekuji za pranicko.. jdu do postele, at zimnice zmizi a to nejhorsi je pryc…