Fóra › Ostatní › Kecací předjaří 2025 › Odpověď na: Kecací předjaří 2025
Petrs01
Clanek je hodne smutny, zvlast proto, ze dospely clovek zije s tezce posramocenou dusi a svuj postoj, strach a bolest predava nechtene dal sve rodine. Ta totiz nikdy nedokaze pochopit jeho pocity – nebyli tam, nezazili nic podobneho,zvlast pokud je on nedokaze spravne vysvetlit ( vetsina to nezvlada ) a zaroven jim ukazuje, ze se neda posunout dal, neda se s nicim bojovat a vyhrat.
Lidi s podobnymi traumaty je hrozne moc, ale vetsina se snazi s nimi bojovat, hlavne kvuli sobe, ale i kvuli svym nejblizsim.
Mam jednoho, ktery nenavidi oslavy cehokoli, doma. Ale kvuli detem, aby jim nekazil radost, tak zatne zuby a tu chvili zvladne. My mu to nestezujeme a oslavy kratime na nejnutnejsi chvile. Kupodivu to funguje a ona osoba i zacala svuj vnitrni pocit za pomoci odborniku resit. A zvlada to na 1*.
Tohle je o osobnosti, o tom, jak je kdo nastaveny,bojovny, jaky ma pristup k sobe, k svetu ,ale i nejblizsim.
Pises, ze ma tech clanku vic.. je super, ze se alespon vypise,nedusi to v sobe, ale on nastavil pravidla, hranice a vse okolo pro sve deti, pro svou rodinu.
Esuska
Matka zrejme nebyla normalni a deti ji mely byt odebrany. Tady selhal cely system, coz za komousu nebylo v urcitych vecech nic noveho. Deti mely jit k babicce a zustavat s ni…
Cajik
Babicka nemusela vedet uplne vsechno. Detaily ji nikdo nerekl a pochybuju, ze dite bylo schopny pochopit, co se stane s dortem – darkem, ktery prinese domu.
Bohuzel se tohle deje i v dnesni dobe a je to snad jeste horsi, nez to byvalo..