Odpověď na: Kecací předjaří 2025

Fóra Ostatní Kecací předjaří 2025 Odpověď na: Kecací předjaří 2025

#188809
Petrs01

    děsí víc

    Hele, to že se dostaneš/narodíš do spárů někoho nenormálního, to se prostě děje. Je to hnusný, vo tom žádná, ale zpětně to neovlivníš. Ale teď si představ, že ti někdo ublížil, takhle hodně a LIDI OKOLO TI TO NUTNĚ MUSEJ KAŽDÝ ROK PŘIPOMENOUT!?!?!? Petr si hlídá v kalendáři aby mi omylem nekoupil kytku v den narozenin, protože mi prostě občas koupí kytku a kdyby se „strefil“, tak má slíbeno, že s ní dostane po hlavě 😀 a to fakt nemám žádný trauma, jenom nechuť cokoliv takhle uměle slavit. A jeho blízcí nedokážou pochopit a respektovat TOHLE!? Proč?